İzmit İlçesi, Yahya Kaptan Mah. Hat Hasarı

İzmit İlçesi, Yahya Kaptan Mahallesi, Sarı Mimoza Sokak adresinde 26.03.2018 tarihinde saat 12:55 sıralarında tesisat firmasının altyapı çalışması esnasında İZGAZ’a ait doğal gaz hattına hasar verilmiştir. İZGAZ doğal gaz acil ekipleri tüm emniyet tedbirlerini alarak gerekli müdahaleye başlamıştır.

Hasar nedeniyle, bölgede doğal gaz kullanıcıları geçici süreyle kesinti yaşayabilecektir.

Çalışmalarla ilgili bilgiler, tüketicilere anlık olarak www.izgaz.com.tr ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Bunun dışındaki bilgilere itibar edilmemesini ve Doğal Gaz Acil Hattı’nın ve İZGAZ Çağrı Merkezleri’nin yalnızca ‘acil durumlar’ da aranmasının önemli olduğunu bildiririz.

20:43

Değerli Müşterilerimiz

Bölgedeki hat hasarı giderilmiş olup, ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizi tek tek ziyaret ederek gaz verme işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

27.03.2018

Hat Hasarı Sebebiyle Zorunlu Doğal Gaz Kesintisi BİLGİ NOTU 2

Hasar Giderildi

İzmit İlçesi, Yahya Kaptan Mahallesi, Sarı Mimoza Sokak adresinde 26.03.2018 tarihinde saat 12:55 sıralarında İZGAZ’a ait doğal gaz hattına izinsiz bir çalışma sırasında hasar verilmiştir. İZGAZ doğal gaz acil ekipleri tüm emniyet tedbirlerini alarak müdahale etmiş ve hattı güvenli hale getirmiştir.

Bu olayda başta gösterdikleri sabır ve anlayışları için vatandaşlarımıza ve bu süreçte katkı sağlayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

Doğalgaz Acil 187
Çağrı merkezi 444 82 25
Doğalgaz Acil 187
Çağrı merkezi 444 82 25