Haberler


Önemli Uyarı

Şub 9, 2015, 15:51
Doğal gaz tesisatınızın sayacı mühürlü olduğu zamanlarda (örneğin yeni bir eve taşındığınızda) doğal gaz tesisatınızın gaz açım işlemlerini sadece İZGAZ Yetkilileri veya yetki verdiği kişiler yapabilir. Yetkililer dışında sayaç üzerindeki mührün sökülerek doğal gaz tesisatının kullanıma açılması çokTEHLİKELİ ve kesinlikle YASAKTIR! Güvenliğiniz için doğal gaz sayacı, doğal gaz tesisatı ve ekipmanlarına kesinlikle müdahale etmeyiniz! Doğal gaz tesisatınızda değişiklik yapma yetkisi ise sadece İzgaz Sertifikalı İç Tesisat firmalarındadır ve bu değişikliği İzgaz’ın proje onayı akabinde yapabilirler. Bulunduğunuz mekanda doğal gaz kokusu alıyor iseniz vakit kaybetmeden 187 nolu hattı arayın!
onemli_uyari (1)

ÖNEMLİ UYARI:

Doğal gaz tesisatınızın sayacı mühürlü olduğu zamanlarda (örneğin yeni bir eve taşındığınızda) doğal gaz tesisatınızın gaz açım işlemlerini sadece İZGAZ Yetkilileri veya yetki verdiği kişiler yapabilir. Yetkililer dışında sayaç üzerindeki mührün sökülerek doğal gaz tesisatının kullanıma açılması çokTEHLİKELİ ve kesinlikle YASAKTIR!

Güvenliğiniz için doğal gaz sayacı, doğal gaz tesisatı ve ekipmanlarına kesinlikle müdahale etmeyiniz!

Doğal gaz tesisatınızda değişiklik yapma yetkisi ise sadece İzgaz Sertifikalı İç Tesisat firmalarındadır ve bu değişikliği İzgaz’ın proje onayı akabinde yapabilirler.

Bulunduğunuz mekanda doğal gaz kokusu alıyor iseniz vakit kaybetmeden 187 nolu hattı arayın!