Haberler


Sen Yönet Projesinin 11. Toplantısı Gerçekleştirildi

Haz 27, 2018, 10:40
Bu hafta 11.’sini düzenlediğiniz SEN YÖNET Projesi Toplantısı’nda, Serbest Muhasebeci – Mali Müşavir Serhat Timur’u ağırladık. Yenilenen İzgaz Instagram hesabından proje hakkında bilgi edinen ve projeye başvuran Serhat Bey, teknoloji odaklı yeniliklerin yarattığı etkilerin iş ve günlük hayatımızdaki önemini vurgulayarak İzgaz müşteri işlemlerinin online olması gerektiği önerisinde bulundu.
sen-yonet-11

Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız ayrıcalıklı projemiz “SEN YÖNET”e gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden yapılan her 25’inci başvuru sahibi müşterimizi, İZGAZ Yönetim Komitesi toplantılarına davet ediyoruz.

Bu hafta 11.’sini düzenlediğiniz SEN YÖNET Projesi Toplantısı’nda, Serbest Muhasebeci – Mali Müşavir Serhat Timur’u ağırladık. Yenilenen İzgaz Instagram hesabından proje hakkında bilgi edinen ve projeye başvuran Serhat Bey, teknoloji odaklı yeniliklerin yarattığı etkilerin iş ve günlük hayatımızdaki önemini vurgulayarak İzgaz müşteri işlemlerinin online olması gerektiği önerisinde bulundu. Ticari Koordinatörümüz İlke Düzyol, İzgaz müşterilerimizin geçen haftalarda faaliyete geçirdiğimiz Sözleşme İptali (Abonelik Kapatma) işlemini www.online.izgaz.com.tr adresinden yapabildiği bilgisini verdi ve diğer önemli işlemlerin de çok yakında İzgaz websitesine ekleneceğini açıkladı.

Sizler de www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden projemize başvurarak Yönetim Komitemize katılabilir, istek ve görüşlerinizi dile getirirken fikirlerinizle bizlerin, İZGAZ’ın geleceğini şekillendirmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Sen Yönet_11_Masa
Sen Yönet_11_Hediye