Haberler


Sen Yönet Anneler Günü Özel Konukları

Haz 27, 2018, 10:26
SEN YÖNET Projesi Anneler Özel Toplantısı’na, iki çocuk annesi Gülten Aydıner, kızı Tülay Aydıner Engin, torunları Azra ve Ömer Engin ve gelini Asuman Aydıner katıldı. 3 kuşak olarak toplantımıza katılan değerli İzgaz müşterilerimiz, İzgaz yöneticileriyle çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.
senyonetannelergunu

Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız ayrıcalıklı projemiz “SEN YÖNET”e gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden yapılan her 25’inci başvuru sahibi müşterimizi, İZGAZ Yönetim Komitesi toplantılarına davet ediyoruz.

“SEN YÖNET Projesi Anneler Özel Toplantısı’na, iki çocuk annesi Gülten Aydıner, kızı Tülay Aydıner Engin, torunları Azra ve Ömer Engin ve gelini Asuman Aydıner katıldı. 3 kuşak olarak toplantımıza katılan değerli İzgaz müşterilerimiz, İzgaz yöneticileriyle çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu. Tülay Hanım evlerde kullanılan doğal gaz fiyatlarında son zamanlarda bir artış olup olmadığını sordu ve doğal gaz fatura tutarlarının yükseldiğini gözlemlediğini belirtti. Komitemiz, son 2 yıldır evlerde kullanılan doğal gaz fiyatlarında herhangi bir zam olmadığını belirtti. Yakıcı cihaz bakımlarının periyodik olarak yapılması, kışın evlerde mevsime uygun kıyafetler tercih edilmesi, perde boylarının ve mobilyaların radyatör önlerini kapatmayacak şekilde konumlandırılmasının doğal gaz sarfiyatını azaltacağı, doğal gazın ekonomik ve güvenli kullanımı hakında bir çok bilgiye İzgaz websitesinden (www.izgaz.com.tr) ve İzgaz sosyal medya hesaplarından ulaşabileceği konusunda müşterilerimize bilgi verildi. Genel Müdürümüz M. Gökalp ÖZKÖK değerli katılımlarından dolayı müşterilerimize teşekkürlerini sunarken, hem müşterilerimizin hem de tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Sizler de www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden projemize başvurarak Yönetim Komitemize katılabilir, istek ve görüşlerinizi dile getirirken fikirlerinizle bizlerin, İZGAZ’ın geleceğini şekillendirmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Sen Yonet_Anneler Günü_1
Sen Yonet_Anneler Günü_2