Haberler


Sen Yönet 19 Mayıs Özel Toplantısı

Haz 27, 2018, 10:33
SEN YÖNET Projesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Özel Toplantısı’na, Kocaeli Üniversitesi BESYO öğrencileri Sefa EREZ ve Beyza KAHVECİ katıldı. Wushu Avrupa Birincisi Sefa ve Bisiklet Türkiye İkincisi Beyza, branşlarındaki başarılarını ve kariyer hedeflerini yönetim komitemizle paylaştı.
senyonet19mayis

Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız ayrıcalıklı projemiz “SEN YÖNET”e gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden yapılan her 25’inci başvuru sahibi müşterimizi, İZGAZ Yönetim Komitesi toplantılarına davet ediyoruz.

SEN YÖNET Projesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Özel Toplantısı’na, Kocaeli Üniversitesi BESYO öğrencileri Sefa EREZ ve Beyza KAHVECİ katıldı. Wushu Avrupa Birincisi Sefa ve Bisiklet Türkiye İkincisi Beyza, branşlarındaki başarılarını ve kariyer hedeflerini yönetim komitemizle paylaştı. Sporcularımız ve komitemiz, sporun, hem fiziksel hem zihinsel sağlık için önemine ve genç nesillerin yapıcı, yaratıcı ve üretken olmasındaki büyük etkilerine değindi. Şirket Teknik Genel Müdür Yardımcımız Pierre Marzin ve Genel Müdürümüz M. Gökalp Özkök değerli katılımlarından dolayı Sefa’ya ve Beyza’ya teşekkürlerini sunarken, tüm gençlerimizin ve sporcularımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Sizler de www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden projemize başvurarak Yönetim Komitemize katılabilir, istek ve görüşlerinizi dile getirirken fikirlerinizle bizlerin, İZGAZ’ın geleceğini şekillendirmemize katkıda bulunabilirsiniz.

IMG_0851
IMG_0858